digi klub pro seniory

Vyhledávání dopravních spojů, ordinačních hodin lékaře, telefonování přes Skype – pro mladou generaci samozřejmost, pro starší lidi často stále ještě neznámá záležitost. Díky naší pomoci ale i oni ovládnou moderní komunikační technologie. Pro seniory to znamená snazší přístup k informacím, rychlejší spojení se světem, schopnost držet krok s dobou (a se svými vnoučaty).

Školení v ovládání tabletu (Android, Apple)

Speciální vzdělávací kurzy pro seniory – začátečníky i pokročilé.

• Ovládání tabletu
  • Vyhledávání na internetu a online komunikace (email, sociální sítě atd.)
  • Aplikace pro tablet (hledání užitečných aplikací, jejich stahování atd.)
  • Služby na internetu (zdraví, úřady, volný čas)

Sdílení, tipy a hodnocení užitečných aplikací

Založené na svépomocné aktivitě účastníků, výměně zkušeností a radách zkušenějších uživatelů.

Bezpečná komunikace online

Učíme seniory, jak se vyvarovat rizikovému chování na internetu, používáme při tom metodiku NCBI (Národní centrum pro bezpečný internet)

Kurzy pro seniory JARO 2019!

Startujeme v KC Prádelna 5.1.2019, ještě jsou volná místa! Pokud máte zájem přihlašte se na 776 264 536.

Kurzy v Ládví, Praha 8 a Praha 3 budou otevřeny v únoru a březnu, brzy zveřejníme více informací.

• Deset hodinových lekcí.
  • školení v ovládání tabletu (Android, Apple). Možnost přinést si vlastní tablet nebo ho bezplatně zapůjčíme.
  • Sdílení, tipy a hodnocení užitečnách aplikací.
  • Bezpečná komunikace na internetu.

KC PRÁDELNA

Holečkova 38a, Praha 5