Konference Rettův syndrom - Možnosti rozvoje komunikace

30. října 2018

V sobotu 13. října se uskutečnila konference o rozvoji komunikačních dovedností u dětí s RS, kterou společně pořádali Česká Rett community a Lifetool Praha

Účastníci dorazili v hojném počtu a mohli jsme se proto společně pustit do tématu, které nás všechny velmi zajímá: Jak rozvíjet komunikační dovednosti u dětí s Rettovým syndromem?

Společně jsme přivítali vzácného hosta, Dr. Judy Wine, logopedku a uznávanou odbornici na AAK z Izraele. Její celostní pohled na přístup ke komunikaci s dětmi s RS byl velmi podnětný a utvrdil nás v tom, že komunikovat lze za všech okolností, různými prostředky a s obyčejnými i sofistikovanými pomůckami. Stačí být pozorný, empatický a mít chuť se do toho pustit. Více informací i s fotkami naleznete ZDE.

Konference Rettův syndrom - Možnosti rozvoje komunikace
30. října 2018 - Konference Rettův syndrom - Možnosti rozvoje komunikace